Alegerile pentru șefii de serie, ciclul licență au luat sfârșit!

Ei sunt cei care ne vor reprezenta și vor contribui la decizile care se vor lua la nivelul Facultății de Cibernetică, Statistică și Informatică Economică, respectiv Academia de Studii Economice, în anul universitar 2012-2013.
Nu ezitați să le cereți informații și să le sesizați problemele care vor apărea la nivelul seriei voastre.

An Seria Nume și prenume email
1 A Beznea Maria-Cătălina maria.beznea@gmail.com
1 B Gagu Andreea-Silvana silvana_gagu@yahoo.com
1 C Ene Raluca raluca0624@gmail.com
1 D Precup Iulian precupiulian@gmail.com
1 E Valent Roberto-Antonio vrtony03@gmail.com
2 A Alecu Ioana Mihaela alecuioana92@gmail.com
2 B Enăchescu Irina Mihaela irina.enachescu13@gmail.com
Rădulescu Andra radulescu.andra12@gmail.com
2 C Lăzăroiu Florin florin_lazaroiu@yahoo.com
2 D Zbranca Iuliana Rocsana rocsanaiuliana.zbranca@gmail.com
3 Cibernetică Brabete Valentin valentin.brabete@gmail.com
3 Informatică- A Bratu Cristina bratu.cristina91@gmail.com
3 Informatică- B Mudrag Sorina mudrag.sorina@gmail.com
3 Informatică- C Piron Ioana ioana.piron@gmail.com
3 Statistică Cazacu Mihaela czc.mihaela@gmail.com

Pentru orice informații, nu ezitați să ne contactați la info@sisc.ro!
Un an cât mai productiv și spor la învățat!

Cu drag,
Echipa SiSC

You may also like...